Ayaz Özdemir, Bir Proje Olabilir mi? « habersiz.com.tr

18 Mayıs 2022 - 03:25

Ayaz Özdemir, Bir Proje Olabilir mi?

Son Güncelleme :

12 Mayıs 2022 - 10:20

Ayaz Özdemir, Bir Proje Olabilir mi?

Son zamanlarda dikkat çeken ve geleceğin parlak mankenlerinden olan Ayaz Özdemir′in çalıştığı proje duyanları düşündürdü…

2018′den bu yana modellik yapan Ayaz Özdemir yaptığı çalışmalar dahilinde ekibimizle birlikte birkaç proje üzerinde düşündüklerini belirtti.

Konuyla ilgili gazetelere açıklama yapan Özdemir şimdilik yalnızca gözlemlere devam ettiklerini açıkladı.

Peki Ayaz Özdemir kimdir?

Son zamanların başarılı modellerinden olan Ayaz Özdemir 1998 İstanbul doğumlu, 4 senedir Modellik Yapan Best Model Çekimlerinde Bulunan Üsküdar Özel Tercih Koleji Mezunu olan sosyal medya fenomeni olan Ayaz Özdemir özellikle İnstagram′da uluslararası birçok kişiyle iletişim halinde olup, sosyal medyada moda üzerine, oldukça başarılı çalışmalara imza attı. Şuan için ise projelerinde yalnızca bir araştırma tutumunu benimsediklerini belirtti.

Ayaz Özdemir, gezmeyi, seyahat etmeyi oldukça çok sevmektedir ve yaz aylarını Antalya ve Armutlu’da geçirmektedir. Gün geçtikçe hatırı sayılır derecede takipçi elde eden Ayaz Özdemir sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile ilgiyi üzerinde topladı. Her geçen gün artan takipçi kitlesi ile oldukça çok dikkat çekmektedir.

Gelecek planı olarak, hali hazırda yapmakta olduğu modellik mesleğinde daha çok ilerlemek ve adından söz ettirir bir model olarak mesleğini en iyi şekilde yapmayı hedeflemektedir.

Kişilik özellikleri: güler yüzlü, samimi, mütevazi, Utangaç ve kendi bildiğinden şaşmayan bir kişilikte olduğu bilinmektedir.

Sosyal olarak boş zamanlarında arkadaşlarıyla vakit geçirmeye çalışıyor, Film ve dizi izlemeyi ise çok sevmektedir.

Aşk tanımı olarak Ayaz Özdemir “İnsan her şeye aşık olabilir ve hepsi kendi içinde özeldir. Eskiden iletişimin daha zor olduğu için aşkı yaşamanın da çok zor olduğunu, bu yüzden de ilişkilerin daha özenli olduğunu düşünüyorum. Ancak günümüzde de aynı özeni gösterenlerin varlığına inanıyorum” diyor…

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.