Özel sporcular engel tanımadı « habersiz.com.tr

21 Eylül 2021 - 17:18

Özel sporcular engel tanımadı

Özel sporcular engel tanımadı
Son Güncelleme :

12 Ağustos 2021 - 7:04

TAEKWONDO’ DA BİR GÜMÜŞ BİR BRONZ

Ankara’da yapılan para taekwondo milli takım seçmesinde mücadele eden Büyükşehir Belediye Kağıtspor‘lu sporculardan başarılı mücadeleler yaptı. Mavi beyazlı sporculardan Gülsün Demiral 2. ,Ayşe Dudu Karatay 3. olarak kürsüde yer aldı. Sporcular elde ettikleri bu başarı ile ilerleyen günlerde düzenlenecek olan Para Taekwondo milli takım seçmeleri 2. ayağına katılmaya hak kazandı.

HALTERCİLER TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Adana’da Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu tarafından düzenlenen Bedensel Engelli Halter Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden Büyükşehir Kağıtspor’lu sporculardan Tolga Işık 72 kilogramda 155 kg kaldırarak şampiyon oldu ve kürsünün en üst basamağında yer aldı. Şampiyonada mücadele eden bir diğer mavi beyazlı sporcu Oğuzhan Taha Özler ise 59 kilogramda 62 kg kaldırdı ve 3. olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Kaynak: Bültenler

FİKSTÜR - 21 Eylül 2021 Salı

Tümünü Gör

17:00

VavaCars Fatih KaragümrükvsFraport TAV Antalyaspor

17:00

Çaykur RizesporvsAltay

20:00

BeşiktaşvsAdana Demirspor

20:00

Öznur Kablo Yeni MalatyasporvsDemir Grup Sivasspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 5 8 13
2 Trabzonspor 5 7 13
3 İttifak Holding Konyaspor 5 4 11
4 Atakaş Hatayspor 5 7 10
5 VavaCars Fatih Karagümrük 5 5 10
6 Fenerbahçe 5 3 10
7 Altay 5 3 9
8 Aytemiz Alanyaspor 5 -5 9
9 Galatasaray 5 2 8
10 Yukatel Kayserispor 5 -1 7
11 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 5 -5 6
12 Göztepe 5 -1 5
13 Gaziantep FK 5 -1 5
14 Kasımpaşa 5 -1 5
15 Adana Demirspor 5 -3 5
16 Fraport TAV Antalyaspor 5 -4 4
17 Demir Grup Sivasspor 5 -2 3
18 Medipol Başakşehir 5 -2 3
19 GZT Giresunspor 5 -6 1
20 Çaykur Rizespor 5 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 4 11 12
2 Tuzlaspor 4 5 10
3 Manisa FK 4 4 9
4 Eyüpspor 4 3 9
5 BB Erzurumspor 4 1 9
6 MKE Ankaragücü 4 5 8
7 Yılport Samsunspor 3 3 6
8 Royal Hastanesi Bandırmaspor 4 0 6
9 Adanaspor 4 2 5
10 Ankara Keçiörengücü 4 -1 4
11 Altınordu 4 -4 4
12 Kocaelispor 4 -4 4
13 İstanbulspor 3 0 3
14 Beypiliç Boluspor 3 -1 3
15 Balıkesirspor 3 -2 3
16 Denizlispor 4 -4 3
17 Menemenspor 4 -7 3
18 Bursaspor 4 -4 1
19 Gençlerbirliği 4 -7 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Nazilli Belediyespor 2 3 6
2 Kırşehir Belediyespor 2 4 6
3 Eskişehirspor 2 1 4
4 Şanlıurfaspor 2 1 4
5 Tarsus İdman Yurdu 2 1 4
6 Bucaspor 1928 2 2 4
7 Akhisarspor 2 -1 3
8 Ankara Demirspor 2 0 3
9 Amed Sportif Faaliyetler 2 1 3
10 Pendikspor 1 1 3
11 Isparta 32 Spor 2 0 2
12 Karatay Termal 1922 Konyaspor 2 0 2
13 Pazarspor 2 -4 0
14 Kırklarelispor 2 -3 0
15 Zonguldak Kömürspor 2 -2 0
16 Uşakspor A.Ş. 1 -2 0
17 TECO Karacabey Belediyespor 1 -1 0
18 Anagold 24Erzincanspor 1 -1 0
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 3 8 9
2 Bodrumspor 3 6 9
3 Ankaraspor 3 8 7
4 Hekimoğlu Trabzon 3 7 7
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 3 3 7
6 Somaspor 3 3 7
7 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 3 3 7
8 Etimesgut Belediyespor 3 2 6
9 Çorum FK 3 4 5
10 Sakaryaspor 3 2 5
11 Sarıyer 3 -1 4
12 Serik Belediyespor 3 -3 3
13 Afjet Afyonspor 3 -1 2
14 İnegölspor 3 -2 2
15 Diyarbekirspor 3 -4 1
16 Ergene Velimeşespor 3 -7 1
17 Turgutluspor 3 -3 0
18 Adıyaman 1954 Spor 3 -8 0
19 Kahramanmaraşspor 3 -8 0
20 Niğde Anadolu FK 3 -9 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 1 3 3
2 Club Brugge 1 0 1
3 Paris St Germain 1 0 1
4 RB Leipzig 1 -3 0