Türk Düşmanı Tasmalı Köpekler! « Habersiz Gazetesi

SON DAKİKA

Türk Düşmanı Tasmalı Köpekler!

Bu haber 07 Kasım 2020 - 15:41 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.

Türkiye ve İslâm düşmanlığı, batı ülkelerde her dönem siyasetçilerin en büyük popülist politikası oluyor. Siyasi hayatlarını Türk düşmanlığı üzerine dizayn etmek; batılı ve Ortadoğulu bir çok siyasetçinin vazgeçilmez argümanıdır. Birçok ülke siyasi rant elde etmek için din, dil ve ırk üzerinden politika izliyor. Son yıllarda algı operasyonları ve gerilim politikası; seçmenler üzerinde etkili oluyor. Liderlerin ağır eleştirileri, söylemleri ve yaptırımları seçmen kitlesinde siyasi zafer gibi görülüyor.

Macron ve diğer Türk-İslâm düşmanları ve bunların tasmalı köpekleri hiç boş durmuyor. Avrupa’nın Türk İslâm düşmanlığı tarihten günümüze kadar uzanır.

Bu onların adeta mottosu olmuştur. Bu tutumları Türk-İslâm birliğine karşı bir cephedir. Geçmişten günümüze kadar Türkleri Anadolu’dan ve Balkanlar’dan yok etmek için büyük savaşlar yapıldı. Türklerin varlığı ve müslüman oluşları büyük bir tehlike olarak görüldü. Batı dünyası Türkleri öldürerek İslâm’ı bitireceklerine inanırlar. Türkler onların gözünde birinci sınıf yağmacı, vahşi, canavar ve barbar olarak görülür. Bu düşmanlık ve husumet asırlarca süre gelmiştir.

Türkiye’yi içlerine hiçbir zaman sindiremediler. Batıdan silmek istediler, silemediler. Dini ve milli değerlerimize karşı sürekli saldırdılar. Kan üzerinden beslendiler. Sömürgecilik ile ayakta kaldılar. Türkler gittikleri ülkelere barış ve adalet götürdü ve o ülkeleri yeniden imar etti. Oysa batı…? Her yere kan ve gözyaşı taşıdı. Ülkelerin kaynaklarını kendi ülkelerine acımasızca sömürdü.

Avrupa’nın Türk İslâm düşmanlığı kitaplarında ve eserlerinde görsel olarak sürekli işlendi. Kinlerini ve nefretlerini nesilden nesillere aktardılar. Her fırsatta Türkiye’yi köşeye sıkıştırmak istediler. Haklı olduğumuz bir çok meselede ülkemizi yalnız bıraktılar. Bunlar iki yüzlü münafıklar ve kahpeler zinciridir. Batı topluluğu ve kurumları kaypak ve döneklik üzerine yürür. Politikaları kalleşlik ve sahtekârlıkla devam eder.

Türk-İslâm düşmanlığı şah damarlarına kadar işlemiş. Hainlik soylarından gelen bir özelliktir. Alçaklık ise batının fıtratına yerleşmiş bir akrep…

Avrupa, her dönemde Türkiye aleyhine küstahlıkları ve ağızdaki salyaları siyaseten kullanırlar. Batı topluluğu vandal, ırkçı ve katil bir nesildir. Vahşi bir millettir. Onlar cehennem yolunda giden bir zümredir.

Dünyayı istedikleri gibi idare etmenin tek yolu; Türkiye’yi durdurmak ve engellemektir. Çünkü, zülme karşı dur diyebilen tek millet Türklerdir. Batının gözünde Türkler, öldürülmesi ve yok edilmesi gereken bir düşman olarak bilinir.

Küfür milleti tek bir millettir. Şirk ile yürür. Din ve vicdan yoktur. Emperyalist bir ruha sahiptir. Bireysel ve bencil bir toplumdur. Hakkı hak bilmezler. Cinsellikleri hayvanidir.

Makron ve avanesi şunu iyi bilmelidir. Türk milleti azimli, kararlı, çalışkan ve kahramandır. Bu coğrafyada yaşayan herkes yiğit, asil ve cesurdur. İnançlı ve yurtsever bir yapıya sahiptir. Milletimiz merhametli, vicdanlı ve adaletlidir. Köpeklerin, çakalların ve sırtlanların havlamasından asla korkmaz. Savaşlar bizim için bayramdır. Ölümden korkmayız, yılmayız.

Sizin çok güçlü silahlarınızın ve füzelerinizin menzilinden asla korkmayız. Tanklarınız ve toplarınız bizi yıldıramaz. Vedamız geri dönmemek üzerine bina edilmiştir. Türk milletinin vuslatı cennettir.

Yusuf Uzun
Yusuf Uzunyuzun@habersiz.com.tr

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.